Jáma Lvová

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

Autor Téma: chyba?  (Přečteno 8705 krát)

h

• Newbie
  • *
chyba?
« kdy: Únor 26, 2010, 17:10:01 »

Dobrý den.
Když jsem si prohlédla výsledkovou listinu, docela jsem se divila, jaktože nemám za 3. úlohu v kategorii starších ani jeden bod. Právě o té jsem si myslela, že bude správně. Ale když  jsem dnes obdržela balík papírů s výsledky, opravenými úlohami apod., zjistila jsem, že mi 3. úloha zpátky vůbec nepřišla a předpokládám, že se tedy buď někde ztratila a nebo byla přisouzena někomu jinému. Než jsem obálku odeslala, kontrolovala jsem, jestli tam je vše, co má být... Je možné, že by se u vás úloha ztratila? Nebo - nezbyla nějaká neidentifikovatelná úloha, u které jste nevěděli, komu patří? :( Děkuju za odpověď...
P.S.: i tak mám dobré umístění, ale jen z principu - když člověk něčemu věnuje nějakou tu hodinku, není to dobrý pocit, když ani neví, kam se jeho práce poděla...
IP zaznamenána

Tomáš Sixta

• Ex-Organizátoři
  • Hero Member
Re: chyba?
« Odpověď #1 kdy: Únor 27, 2010, 13:10:35 »

Dobrý den.
Když jsem si prohlédla výsledkovou listinu, docela jsem se divila, jaktože nemám za 3. úlohu v kategorii starších ani jeden bod. Právě o té jsem si myslela, že bude správně. Ale když  jsem dnes obdržela balík papírů s výsledky, opravenými úlohami apod., zjistila jsem, že mi 3. úloha zpátky vůbec nepřišla a předpokládám, že se tedy buď někde ztratila a nebo byla přisouzena někomu jinému. Než jsem obálku odeslala, kontrolovala jsem, jestli tam je vše, co má být... Je možné, že by se u vás úloha ztratila? Nebo - nezbyla nějaká neidentifikovatelná úloha, u které jste nevěděli, komu patří? :( Děkuju za odpověď...
P.S.: i tak mám dobré umístění, ale jen z principu - když člověk něčemu věnuje nějakou tu hodinku, není to dobrý pocit, když ani neví, kam se jeho práce poděla...

Pár nepodepsaných úloh nám opravdu přišlo, takže je možné, že jsme nějakou špatně zařadili, ale každopádně si ještě důkladně zkontrolujeme, jestli nám někomu omylem nezůstala a co nejdřív se to pokusíme napravit. Prozatím se omlouvám za zmatky  :-\
IP zaznamenána

h

• Newbie
  • *
« Odpověď #2 kdy: Únor 28, 2010, 13:12:24 »

děkuju za ochotu... ale předpokládám, že asi stejně nemám moc nadějí
IP zaznamenána

Lucka Fedorová

• Ex-Organizátoři
  • Sr. Member
« Odpověď #3 kdy: Březen 04, 2010, 21:33:04 »

Ahoj Jani,

velmi nas to mrzi, ale ani po prekontrolovani vsetkych moznosti sa nam tvoju ulohu najst nepodarilo. Ak by sa este niekedy predsa len objavila, tak ti body samozrejme pridame.

Ako opatrenie, aby sa takymto neprijemnostiam v buducnosti predchadzalo, zavadzame uz od tretieho kola novy system. Ihned po obdrzani obalok zverejnime tabulku s oznacenim uloh, ktore sme od vas dostali a ktore prave opravujeme. V obdobi do zverejnenia vysledkov mate moznost nas upozornit na to, ze o nejakej ulohe nevieme alebo ze nam obalka od niekoho z vas nedorazila.

Za team JL prajem vela stastia do posledneho kola a uz sa tesim na stretnutie v tabore :)
IP zaznamenána

h

• Newbie
  • *
« Odpověď #4 kdy: Březen 05, 2010, 19:25:40 »

Jsem ráda, že k tomu přistupujete takhle, aspoň se už nic podobného nestane ;) přeju hezký den
IP zaznamenána